BHP z BLUE Education

Data dodania: 15 lipiec 2014Ogłoszenie: 202
BHP z BLUE Education
  • BHP z BLUE Education - zdjęcia

Nie narażaj się na utratę zdrowia lub nawet życia! Czy myślałeś jak upora się z tym Twoja rodzina? Powiedz NIE wypadkom przy pracy. Skorzystaj z okazji i zapisz się na darmowy kierunek do BLUE Education! Nauka trwa tylko 3 semestry.

Czas trwania nauki: 1,5 roku (3semestry)
Cena: 0 zł!
Do wyboru tryb: dzienny / wieczorowy / zaoczny

Podczas nauki słuchacz zdobywa wiedzę i umiejętności z zakresu weryfikacji stopnia zagrożeń i ryzyka zawodowego powodowanego przez czynniki chemiczne, fizyczne, biologiczne i psychofizyczne występujące w środowisku pracy. Absolwent może pracować w dziale kadr, zespole ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, w Straży Pożarnej. Słuchacze tego kierunku potrafią sporządzać dokumenty dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, a także prowadzić własną działalność z zakresu szkoleń i analiz BHP.
Jesteśmy liderem w dziedzinie szkoleń. Nasza firma istnieje od 2009 roku i święci sukcesy w prowadzeniu profesjonalnych kursów zawodowych oraz szkół.
BLUE Education prowadzi nabór na blisko 100 różnych kursach oraz szkołach posiadających uprawnienia szkół publicznych, w tym: w szkołach policealnych zawodowych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach zawodowych oraz kursach maturalnych. BLUE Education posiada placówki w największych miastach w Polsce, znajdujące się w ścisłym ich centrum.

Szczegółowa oferta na stronie: www.blue.edu.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 225... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 21 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Szkolenia
Lokalizacja: Katowice
Wyświetleń: 1968

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Katowicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.