Technik Technologii Żywności w NOVA CE!

Data dodania: 11 styczeń 2019Ogłoszenie: 20657
Technik Technologii Żywności w NOVA CE!
  • Technik Technologii Żywności w NOVA CE! - zdjęcia

Rozpoczęliśmy nabór wiosenny 2019, a w związku z tym ruszamy z takimi kierunkiem jak Technik Technologii Żywności! Kierunek Technik Technologii Żywności cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i trwa 2 lata (4 semestry), a zajęcia odbywają się na nim w formie zaocznej weekendowej, czyli co dwa tygodnie w Soboty i Niedziele.
Tylko teraz przy zapisie do Stycznia 2019 roku koszt tych kierunków to 159 zł miesięcznie.
Po ukończeniu zdobywa Pani/Pan świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej, a także możliwość przystąpienia do egzaminów zawodowych przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną z następującej kwalifikacji:

T.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji wyrobów spożywczych

Mamy swoje własne pracownie, które znajdują się w centrum Katowic. Ponadto współpracujemy z firmami Kłos i Petit, które zapewniają praktyki oraz staż.

Technik technologii żywności opracowuje nowe produkty żywnościowe i technologie ich wytwarzania. Organizacją i zarządza procesem wytwarzania produktów żywnościowych.

Praca: Po ukończeniu absolwent może pracować w dowolnym podmiocie gospodarczym/ organizacji prowadzącym produkcję żywności bez względu na formę prawną czy własnościową.

Liczba miejsc na tym kierunku jest ograniczona, więc zapraszamy do Sekretariatu Szkoły NOVA znajdującego się przy ul. 3 Maja 26 w ścisłym centrum Katowic wraz z dowodem osobistym, zaświadczeniem lekarskim oraz świadectwem ukończenia Szkoły średniej w celu zarezerwowania sobie miejsca, a także do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań pod numery telefonu: 534 099 129, 32 253 90 60, 32 253 97 51

Cena 159zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Szkolenia
Lokalizacja: Katowice
Wyświetleń: 89

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Katowicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.