Redaktor - z orzeczeniem praca zdalna

Data dodania: 02 październik 2020Ogłoszenie: 61379
  • Redaktor - z orzeczeniem praca zdalna - zdjęcia

Nasza Redakcja zajmuje się tematyką związaną z aktywizacją zawodową i rehabilitacją osób z niepełnosprawnością. Informacje które publikujemy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników, a posty w sieci mają kilka tysięcy odsłon dziennie. Jeśli czujesz się mocnym Kandydatem i odznaczasz się kreatywnością, odpowiedzialnością oraz masz zacięcie pisarskie - koniecznie prześlij nam swoje CV!

Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Redaktor – praca zdalna.

Podstawowe obowiązki:
• Merytoryczne wspieranie działu redakcyjnego,
• Poszukiwanie tematów opracowań,
• Zbieranie informacji z zakresu aktywizacji zawodowej i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością
• Edytowanie, korekta gotowych tekstów,
• Bieżący monitoring prasy ogólnopolskiej, mediów, zasobów Internetu związanych z tematyką funkcjonowania pracodawców osób z niepełnosprawnością,
• Inne obowiązki zlecone przez przełożonego,

Wymagania:
• Zaangażowanie,
• Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy w ramach powierzonych obowiązków,
• Terminowość oraz skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
• Odpowiedzialność,
• Sumienność,

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju osobistego,
• Pełny etat i elastyczne godziny pracy,
• Wynagrodzenie 2600 brutto na m-c,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach
www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż