pracownik inwentaryzacji w gastronomii

Data dodania: 09 luty 2015Ogłoszenie: 972

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla sektora HoReCa (gastronomii).

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania branży gastronomicznej. Współpracujemy z hotelami, restauracjami oraz barami.

Dzięki naszym pracownikom optymalizujemy koszty, przejmując część czynności związanych z zarządzaniem, serwisem, pracą kuchni oraz baru.

Przeprowadzamy audyty w zakresie polityki zatrudniania i wynagradzania pracowników. Ich rezultatem jest zestaw rozwiązań mających na celu zmniejszenie obecnie ponoszonych kosztów i minimalizacja ryzyka po stronie pracodawcy.

Obowiązki:

• przeprowadzanie remanentów towarowych w lokalach gastronomicznych
• opracowywanie analiz dla klienta
• przeprowadzanie prezentacji dla klienta

Wymagania:

• dokładność
• rzetelność
• terminowość
• dyspozycyjność
• biegła obsługa programu Excel
• prawo jazdy kat B
• mile widziany własny samochód
• znajomość języka angielskiego będzie atutem
• mile widziane doświadczenie związane z pracą w gastronomii

Oferujemy:

• pakiet szkoleń
• pracę w oparciu o międzynarodowe standardy
• możliwość rozwoju zawodowego
• elastyczny czas pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu na adres: rekrutacja@horecahr.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż