Praca na stanowisku doradcy klienta

Data dodania: 03 czerwiec 2015Ogłoszenie: 1436
  • Praca na stanowisku doradcy klienta - zdjęcia

Opis stanowiska:

-sprzedaż produktów i usług finansowych Klientom sektora MŚP;
-budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;
-pozyskiwanie nowych klientów;
-analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania finansowego;
-realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta lub sprzedaży;
-preferowane wykształcenie wyższe;
-znajomość zagadnień z zakresu finansów/bankowości – będzie dodatkowym atutem;
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
-zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu;
-chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie: stabilna podstawa + system premiowy;
-kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy;
-bogaty pakiet cyklicznych, zakończonych certyfikacją szkoleń produktowych i sprzedażowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów;
-szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamiczniej rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny;
-partnerską kulturę firmy;
-bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż