Opiekunka do samotnej Pani koło Hamburga

Data dodania: 24 maj 2019Ogłoszenie: 23052
Opiekunka do samotnej Pani koło Hamburga
  • Opiekunka do samotnej Pani koło Hamburga - zdjęcia

Pani Thea, lat 94, 158 cm, 50 kg, choruje na osłabienie starcze, początkującą demencję. Pani ma zaburzony rytm serca, nosi rozrusznik oraz cierpi na żylaki.
Stopień niepełnosprawności: 3.
Pani Thea nie ma problemów z mową, natomiast niedosłyszy i nosi aparat słuchowy. Ze względu na demencję ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną, sytuacyjną oraz osobową. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby (wstawanie, chodzenie po schodach) oraz z pomocą rolatora lub laski (w domu), wózka inwalidzkiego (spacery). Potrzebuje wsparcia podczas mycia. Pani Thea samodzielnie się ubiera/rozbiera, trzeba tylko pomóc ubrań rajstopy uciskowe i posmarować nogi. oraz jest osoba kontynentną i samodzielnie korzysta z toalety. Do dyspozycji na miejscu są również pomoce takie jak: rolator, wózek inwalidzki, stołek prysznicowy. Pani podczas mycia potrzebuje wsparcia przy myciu: górnej części ciała, intymnych części ciała, nóg i stóp oraz włosów. Pije i je samodzielnie, nie ma problemów z żuciem i połykaniem. Nie przestrzega żadnej diety.
Pacjentka przesypia noce, nie przyjmuje środków nasennych. Nie potrzebuje pomocy w nocy. Pani Thea nie bierze udziału w żadnych terapiach.
Z charakteru jest przyjazna, serdeczna, spokojna. Interesuje się na bieżąco informacjami, co się w świecie dzieje. Lubi koty, na miejscu są 2 koty.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: +48... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 5300zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Katowice
Wyświetleń: 31

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Katowicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.