napisze prace mgr

Data dodania: 20 październik 2014Ogłoszenie: 556

FORMY ROZLICZEŃ
Formy współpracy są ustalane dość indywidualnie. Najczęściej wygląda to tak: najpierw układam plan i przesyłam do akceptacji, później zaczynam pisać pierwszy rozdział, drugi... Pracę pisze i przekazuje rozdziałami. Mam trzy formy odbioru pracy i rozliczeń:
- odbiór osobiście w dni powszednie w godzinach 10.00-16.30
- odbiór rozdziału za pomocą maila - wtedy wpłaca się na konto połowę raty wcześniej jako zaliczkę, druga połowę zaraz po otrzymaniu rozdziału,
- wysyłam rozdział za pobraniem pocztą tradycyjną. (rozdział wydrukowany i płyta CD)
POPRAWKI WPROWADZAM BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
Zawsze wprowadzam poprawki do napisanych przeze mnie prac, jeśli są potrzebne. Nie odcinam się po tygodniu, czy dwóch od swojej pracy, jak robi to duża część innych serwisów osób itp, ale do końca odpowiadam za swoją pracę, nie wypieram się jej, nie odcinam od niej.
PRZEKAZYWANIE PRACY ROZDZIAŁAMI. CZY MOŻNA OD RAZU ODEBRAĆ CAŁĄ PRACĘ?
Przekazywanie, pisanie pracy rozdziałami jest obowiązkowe. Co by było, gdyby się Pani/Panu nie podobała praca? Pewnie nie chciałby zapłacić, albo domagał się zwrotu pieniędzy. Ja bym się na to nie zgodziła. W sytuacji gdy pisze pierwszy rozdział i trafia on do klienta przed tym, jak zacznam pisać resztę pracy, to sytuacja jest inna. Zawsze można zgłosić swoje uwagi, zastrzaeżenia, zalecenia, które można na bieżąco wprowadzić i resztę pracy napisać już bardziej pod klienta. To odnośnie odbierania pracy rozdziałami.
MOŻNA ZAPŁACIĆ DOPIERO PO OBEJRZENIU PRACY
Można obejrzeć pracę przed zapłatą - pod warunkiem, że klient nie jest anonimowy. Nie zaczne pisać pracy dla kogoś, co do którego intencji nie mam pewności. Może robi to przez złośliwość, albo może konkurencja działa w nieczysty sposób, żeby zapełnić terminarz i żebym nie przyjmowała nowych zleceń. Albo ktoś kto się jeszcze waha - acha, złożę zlecenie, to nic nie kosztuje, a później się najwyżej rozmyślę. To nie jest tak - każda godzina pracy kosztuje konkretne pieniądze, nikt za darmo nie pracuje.
KLIENT NASZ PAN
Jak w każdej branży wśród tysięcy klientów zawsze zdarzy się jakiś niezadowolony. Zawsze jednak staram się rozwiązać wszystkie sprawy polubownie - i żeby klient był zadowolony (przy okazji polecał mnie dalej) i żebym nie "dopłacała" do zlecenia
UWAGA !!!! RAPORT Z ANTYPLAGIATU
Zapewniam do każdej pracy zebrane materiały i raport z antyplagiatu. Tylko to jest gwarancją czystej rzetelnej współpracy. Wiem z doświadczenia że wiele osób pisze "kopiuj wklej" z Internetu a potem praca nie przechodzi weryfikacji w dziekanacie. NIE MA SENSU NARAŻAĆ SIĘ NA TAKIE NIEPOWODZENIE !!.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
tanio nie znaczy źle !!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 723... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Katowice
Wyświetleń: 2071

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Katowicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.