#Murarz#Cie艣la_Praca w Niemczech

Data dodania: 23 maj 2019Og艂oszenie: 23039
  • #Murarz#Cie艣la_Praca w Niemczech - zdj臋cia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, kt贸ra realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje podwykonawc贸w ; MURARZ/BETONIARZ prowadz膮cych w艂asn膮 dzia艂alno艣膰.
Miejsce pracy: Niemcy - Leipzig /Lipsk
Zadania:
PRACE MURARSKIE
- wykonywanie mur贸w no艣nych, 艣cianek dzia艂owych, fundament贸w
- przygotowanie zapraw
- wykonywanie rob贸t towarzysz膮cych ( izolacyjnych, ok艂adzinowych itp. )
PRACE BETONIARSKIE
- stawianie i demontowanie szalunk贸w
- przygotowanie i wylanie mieszanek betonowych
- wykonywanie element贸w betonowych i 偶elbetowych
Wymagania :
- do艣wiadczenie zawodowe na stanowisku Betoniarz/Murarz min. 2 lata
- umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego oraz plan贸w
- komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby w teamie
- prowadzenie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
Oferujemy:
- stabilne, d艂ugotrwa艂e i legalne zatrudnienie
-atrakcyjne zarobki, wyp艂acane terminowo
- mo偶liwo艣膰 skorzystania z naszego zakwaterowania
-pomoc w formalno艣ciach przy zak艂adaniu dzia艂alno艣ci gospodarczej i zdobyciem za艣wiadcze艅
Wi臋cej informacji pod numerem telefonu: +48 510 926 184- (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV na anna.marcinkiewicz@regess.eu
Je偶eli wyra偶asz zgod臋 na wzi臋cie udzia艂u procesie rekrutacji, pami臋taj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 510... Poka偶