Konfiguracja i Serwis Multiroom NC+ Mikołów Katowice Tychy Łaziska Orzesze Żory Ruda Śląska TEL 666 555 844

Data dodania: 11 styczeń 2015Ogłoszenie: 873
Konfiguracja i Serwis Multiroom NC+  Mikołów Katowice Tychy Łaziska Orzesze Żory Ruda Śląska TEL 666 555 844
  • Konfiguracja i Serwis Multiroom NC+  Mikołów Katowice Tychy Łaziska Orzesze Żory Ruda Śląska TEL 666 555 844 - zdjęciaKonfiguracja i Serwis Multiroom NC+ TEL 666 555 844

Wykonujemy Konfigurację Multiroomu NC+ różne warianty ( rozwiązanie bezprzewodowe , przewodowe , oraz przewodowe po sieci elektrycznej Zapewniamy kompleksową obsługę oraz serwis ( wszystkie niezbędne materiały zawsze i nie zmiennie posiadamy na samochodach serwisowych . Działamy na terenie ŚLĄSKA tel kontaktowy 666 555 844

Instalacja Montaż Serwis anteny sat dvbt ncplus cyfra polsat Mikołów Katowice ŁAZISKA ORZESZE TYCHY ŻORY ŚLĄSK

Nasza firma zajmuje się montażem, ustawianiem i serwisem anten satelitarnych oraz naziemnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek.
Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+, Cyfrowego Polsatu, Orange oraz ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych np TV TRWAM
Doradzamy w zakresie wyboru anteny, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Instalacje zbiorcze, multiroom – odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach.
Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.
Montaż i ustawianie anten do odbioru z nadajników naziemnych to drugi główny obszar naszej działalności. Pomagamy wybrać odpowiednią antenę dla najlepszego odbioru telewizji w nowym cyfrowym systemie DVB-T oraz wykonujemy podłączenie instalacji naziemnej do każdego typu telewizora – dla starszych odbiorników proponujemy podłączenie taniego tunera.
Masz już antenę ale nie potrafisz jej ustawić lub jakość obrazu Cię nie satysfakcjonuje? Zadzwoń! Przyjedziemy i ustawimy poprawnie Twoją antenę.
Swiadczymy również usługi w zakresie serwisu i naprawy anten satelitarnych oraz naziemnych i usuwania wszelkiego typu usterek w instalacjach antenowych. Wykonujemy przeglądy i konserwacje instalacji antenowych. Ustawimy poprawnie antenę, poprawimy odbiór programów na telewizorze.
Każda awaria! Błyskawiczny dojazd!
Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta.
Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż i serwis anten satelitarnych oraz naziemnych oraz wszelkie oferowane przez nas usługi.
Kontakt : 666 555 844 lub 32 7380240

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 666... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Serwis AGD
Lokalizacja: Katowice
Wyświetleń: 960

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Katowicelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.